wczytywanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500zł | Wysyłka W 48h | Allegro

Nasiona HUAYRURO

Roślina huayruro

Roślina huayruro pochodzi z Peru i od wieków stanowi ważną część kultury peruwiańskiej. Mówi się, że czerwone nasiona przynoszą szczęście i dostatek, jednocześnie odpychając negatywną energię.

Amulet na szczęście

Mieszkańcy Peru od wieków żyją w kompletnej harmonii z otaczającym ich światem, dlatego też noszą różnego rodzaju amulety, wykonane z naturalnych elementów. Aby zapewnić sobie szczęście i zdrowie, noszą biżuterię z nasionami huayruro, natomiast nasionko trzymane w portfelu będzie przyciągać do niego pieniądze. Dodatkowo ten niezwykły amulet przynosi dobre samopoczucie i dobrobyt w domu.

Życiowa energia i równowaga

Nasiona huayruro mają dobry wpływ na formę psychiczną. Ich intensywny czerwony kolor pobudza i dodaje energii, a także budzi radość życia. Pomaga w pokonywaniu przeszkód i pozytywnie nastawia na otaczający świat. Mówi się także, że mieszanka czerni i czerwieni na nasionach zapewnia życiową równowagę.

Silne połączenie

Biżuteria z nasionami to idealna propozycja dla pań, które mają w sobie duże pokłady pozytywnej energii, uciekają od utartych schematów i nie boją się być sobą. Soczysta czerwień połączona ze srebrem, będzie podkreślać żywiołowy temperament właścicielki.

~ Powiązane znaki ~

© 2021 Villgab
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory