wczytywanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500zł | Wysyłka W 48h | Allegro

Spondylus

Spondylus

Spondylus to rodzaj małży występujący w ciepłych, morskich wodach. Charakteryzuje się bardzo dekoracyjną muszlą. Intensywny pomarańczowy odcień przełamują brązowe prążki, dodając je drapieżności.

Naturalna siła

Srebro i Spondylus to idealne połączenie nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także zdrowotne. Te dwa minerały chętnie wykorzystuje się w litografii, czyli w leczeniu kamieniami. Bransoletki pomogą Ci zwalczać problemy skórne, kolczyki sprawią, że włosy będą zdrowe i pełne blasku, a pierścionki wpłyną pozytywnie na Twoją wewnętrzną siłę.

Odkryj moc z morskich głębin

Według inkaskich wierzeń małże morskie Spondylus były córkami Mama Cocha – bogini zbiorników wodnych, w tym mórz, jezior, rzek, źródeł oraz opiekunki żeglarzy i rybaków. Kryły one w sobie moc wszystkich oceanów, dlatego ich posiadacze wierzyli, że dają im niezwykłą siłę oraz odwagę. W Peru uważane były za symbol płodności.

Prawda jest w Tobie

Znajdź w sobie odwagę i nie bój się mówić prawdę. Bądź sobą i żyj w zgodzie ze swoim wewnętrznym ja. Magiczna, ognista muszla doda Ci pewności siebie oraz pozwoli dostrzec Twój prawdziwy potencjał i wrodzoną wewnętrzną moc.

~ Powiązane znaki ~

© 2021 Villgab
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory