wczytywanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500zł | Wysyłka W 48h | Allegro

Spirale

Spirale

Spirala jest jednym z kształtów, występujących bardzo często w przyrodzie. Motyw ten często pojawia się na peruwiańskiej biżuterii, tworząc na niej obrazy węży i fale w dynamicznej ewolucji. Wyraża cykliczny rytm życia człowieka i wszystkiego co go otacza.

Płyń z prądem życia

Spiralny kształt przyjmują huragany, prądy wodne, galaktyki czy energia, gdy nic nie zaburza jej przepływu. Poddaj się mu. Pozwól porwać się prądowi życia. Zapomnij o wszystkich troskach, wpadnij w wir szczęścia, byś mogła unosić się na fali pozytywnej energii.

Stale wzrastaj

Spirala często występuje jako metafora wzrostu, doskonalenia się duchowego, głębokiej transformacji i dalekiej podróży na poziomie psychologicznym i duchowym. Dlatego czerp motywację z tego symbolu. Bądź w ruchu, nie zatrzymuj się i rozwijaj siebie na każdej płaszczyźnie.

Zajrzyj w głąb siebie

Zabłądź pośród ścieżek spiralnego labiryntu. Pokonaj drogę, która zaprowadzi Cię w głąb samego siebie. Dąż do samopoznania i przejdź na wyższy poziom świadomości. Dokonaj rytualnego przejścia i symbolicznie odrodź się na nowo.

© 2021 Villgab
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory