wczytywanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500zł | Wysyłka W 48h | Allegro

Formy kwadratowe

Formy Kwadratowe

Kwadraty mają w sobie dozę tajemniczości. Są formami idealnymi, które wyrażają metafizyczny i matematyczny układ jedności człowieka i świata. Kształt ten symbolizuje co innego, w zależności od swojego podziału. Dwie części przedstawiają układ cielesno-duchowy, natomiast cztery nawiązują do czterech pór roku.

Zadbaj o dobry
fundament

Kwadrat kojarzy się z domem, fundamentami i stabilnością. W niektórych kulturach kojarzony również z sercem. Kwadratowa biżuteria da Ci zatem bezpieczeństwo, równowagę oraz spokój – jeżeli poszukujesz wyciszenia i ukojenia, to będzie idealny kształt dla Ciebie.

Pokaż swoją
osobowość

Korzystaj z mocy boskiego, idealnego kształtu. Biżuteria złożona z kolorowych mozaik symbolizuje bowiem trwałość i podkreśla barwną osobowość. Nie bój się pokazywać swojej wewnętrznej natury, stąpaj pewnie po ziemi i bądź sobą. Kwadratowy amulet wspomoże Cię również w podejmowaniu decyzji.

Żyj w harmonii
z naturą

Kwadrat zawiera w sobie cały wszechświat, cztery pierwiastki świata – ziemię, ogień, powietrze i wodę. To forma, która cechuje ogromną ilość rzeczy w naturze. Poddaj się jego mocy, poczuj kontakt z otaczającym Cię światem i żyj w harmonii z naturą.

© 2021 Villgab
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory