wczytywanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500zł | Wysyłka W 48h | Allegro

O nas

Barwna kultura
zaklęta w biżuterii

Południowa Ameryka to miejsce, które zachwyca każdego swoją barwną kulturą oraz tradycjami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Chcąc przybliżyć każdemu tamtejszy świat oraz zwyczaje, przedstawiamy niepowtarzalną biżuterię, która została wykonana w oparciu o kombinacje srebra z naturalnymi kamieniami – szlachetnymi i półszlachetnymi - pochodzącymi głównie z krajów Ameryki Południowej.

Wyjątkowa tak jak Ty

Wierzymy, że wszystkie kobiety są wyjątkowe i skrywają w swoim wnętrzu wielką siłę, dlatego naszą biżuterię tworzymy ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Bransoletki, zawieszki, kolczyki oraz pierścionki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów przez doświadczonych, kreatywnych rzemieślników, posiadających uznanie na rynku lokalnym i międzynarodowym. Dzięki ich współpracy z zespołem projektantów, oferowana biżuteria zachowuje oryginalność i wyjątkowe piękno.

Moc ukryta
w kamieniach

Szczególną uwagę zwracamy na kamienie, które są wykorzystane w biżuterii – na ich niezrównaną jakość, kolorystykę, fakturę oraz magiczne właściwości, które mają pozytywny wpływ na człowieka. Biżuteria została stworzona tak, by moc ukryta w kamieniach przynosiła szczęście jej właścicielkom, wspierała i chroniła je każdego dnia.

© 2021 Villgab
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory