wczytywanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 500zł | Wysyłka W 48h | Allegro

Masa perłowa

Masa perłowa

to wewnętrzna warstwa muszli, pozyskiwana z różnych rodzajów ostryg. Jej paleta jest wielopłaszczyznowa: biało-niebieska, szaro-zielona, złoto-brązowa i mieniące się jeszcze wieloma innymi odcieniami. Iryzujący kolor, nadawany jest przez barwne, perłowe warstwy. W Peru znana jest jako Nakar i przeważa w odcieniu białym oraz żółtym.

Kreatywna inspiracja

Masa perłowa stanowi inspirację dla osób kreatywnych. Wpływa pozytywnie na wszelkie procesy twórcze. Kamień ma także energię, która przynosi dobre samopoczucie i dobrobyt w domu.

Moc zaklęta w muszli

Alchemicy wierzyli, że perły mogą uleczyć wszystkie bolączki. Wierzono, że rozdrobniona masa perłowa może zniwelować wiele chorób i przedłużyć życie. Dziś nadal jest częścią kremów odmładzających i wybielających. Ten cenny kamień, noszony jako kolczyki jest w stanie pomóc ludziom z problemami ze słuchem.

Subtelny minimalizm

Chłodna barwa masy perłowej idealnie komponuje się zarówno ze złotem i srebrem. Minimalistyczne kolczyki, bransoletki, a także naszyjniki z tym kruszcem, będą idealnym dopełnieniem codziennych stylizacji.

~ Powiązane znaki ~

© 2021 Villgab
Strony internetowe Nowy Sącz
do_gory